Akademia malucha. Liczby Ebook PDF

CENA: FREE
Ebook download

Akademia malucha. Liczby Ebook kup teraz lub sprawdź opis, recenzje oraz datale. Przeczytaj podgląd czyli pierwsze strony utworu dodane przez autora lub wydawcę, które być może zachęcą Cię do zakupu na www.empik.com Akademia malucha. Liczby PDF czeka na Twój zakup, a jeśli jesteś autorem dzieła, możesz wgrać skróconą wersję utworu w celach promocyjnych.

Wspaniały zestaw edukacyjny - książa i płyta CD. Obok tradycyjnej lektury dzieci mogą korzystać z książki elektronicznej. Znajdą tam animacje, gry, kolorowanki i wiele innych atrakcji. Wszystko opatrzone komentarzem lektora. Z "Akademią malucha" nauka liczb będzie prawdziwą przyjemnością!

Dodatkowe informacje
Tytuł Akademia malucha. Liczby
Autor: Kozłowska Urszula
Nazwa Pliku: Akademia malucha. Liczby Ebook PDF
Język wydania: polski
Ilość stron: 8
Wydawnictwo: Wydawnictwo Wilga
Rok wydania: 2008
Data premiery: 2008-04-03

Bajka , która aktualnie jest u nas na topie ze względu na zamiłowanie mojego dziecka do poznawania cyfr. Ja osobiście średnio ją lubię, uważam, że jest mało czytelna dla małego dziecka, obrazki ,które mają uczyć liczenia nie są zbt wyraźne i moje dziecko ma problem z policzeniem elementów które bajka wskazuje.

Ebook Akademia malucha. Liczby PDF podgląd książki:

Przykro nam, tego ebooka jeszcze u nas nie ma. Na wielu stronach zobaczysz jedynie opis, detale i recenzje ebooka z linkiem do sklepu www.empik.com Dlaczego? Niektóre ebooki nie posiadają opcji podglądu pierwszych stron utworu, ponieważ autor nie życzy sobie rozpowszechniania treści.

 Wgraj początek swojej książki w PDF


 


 

To tylko tagi:
Akademia malucha. Liczby pdf online
Akademia malucha. Liczby free download
Akademia malucha. Liczby pdf do pobrania
Akademia malucha. Liczby ebook za darmo
Akademia malucha. Liczby pobierz za darmo

DOSTĘP 24/H

POBIERAJ EBOOKI O DOWOLNEJ PORZE
 

ZA DARMO

BEZ PŁATNOŚCI/ANKIET
 

UPLOAD

Dodaj własny dokument i pozwól pobierać go innym