Alvie Knightly. Tom 1. Szalona Ebook PDF

CENA: FREE
Ebook download

Alvie Knightly. Tom 1. Szalona Ebook kup teraz lub sprawdź opis, recenzje oraz datale. Przeczytaj podgląd czyli pierwsze strony utworu dodane przez autora lub wydawcę, które być może zachęcą Cię do zakupu na www.empik.com Alvie Knightly. Tom 1. Szalona PDF czeka na Twój zakup, a jeśli jesteś autorem dzieła, możesz wgrać skróconą wersję utworu w celach promocyjnych.

"Szalona" to pierwsza część trylogii z nieprzewidywalną bohaterką, gotową na najbardziej bezczelne kłamstwa i najdrastyczniejsze kroki, by ukraść perfekcyjne życie swojej bliźniaczki – i je zatrzymać. Alvie Knightly to chodząca katastrofa: chaotyczna, kompletnie nieogarnięta, a do tego praktycznie bez przerwy na gazie. Jej nieciekawe życie wygląda jeszcze gorzej na tle osiągnięć jej perfekcyjnej siostry bliźniaczki, Beth. Alvie jest uzależniona od mediów społecznościowych, je kebaby na śniadanie i regularnie pakuje się w kompromitujące sytuacje – jak choćby odkrycie przez ochronę lotniska brzęczącego wibratora w jej torebce. Beth jest żoną seksownego, bogatego Włocha, ma ślicznego małego syneczka i od urodzenia jest księżniczką mamusi. Alvie nie ma najmniejszej ochoty spotykać się z siostrą, nawet kiedy Beth kupuje jej bilet na Sycylię w pierwszej klasie. Ale gdy tego samego dnia Alvie traci znienawidzoną pracę i zostaje wyrzucona z mieszkania na bruk, luksusowa willa w malowniczej Taorminie nagle nie brzmi tak źle. Siostra prosi ją, by zamieniły się miejscami. Alvie natychmiast korzysta z okazji na przejęcie jej życia, choćby tylko na chwilę. Wkrótce zaczyna odkrywać mroczne tajemnice bliźniaczki: powiązania z mafią, kochanków i znajomość z wyjątkowo skorumpowanym księdzem – co gorsza, wszyscy oni prędko zauważają, że z „Beth” coś jest nie tak. Alvie musi działać bez cenzury i bez hamulców, by ocalić siebie.

Dodatkowe informacje
Tytuł Alvie Knightly. Tom 1. Szalona
Autor: Esposito Chloe
Nazwa Pliku: Alvie Knightly. Tom 1. Szalona Ebook PDF
Język wydania: polski
Ilość stron:
Tłumacz: Zano Aga
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca
Rok wydania: 2018
Data premiery: 2018-07-14

Ebook Alvie Knightly. Tom 1. Szalona PDF podgląd książki:

Przykro nam, tego ebooka jeszcze u nas nie ma. Na wielu stronach zobaczysz jedynie opis, detale i recenzje ebooka z linkiem do sklepu www.empik.com Dlaczego? Niektóre ebooki nie posiadają opcji podglądu pierwszych stron utworu, ponieważ autor nie życzy sobie rozpowszechniania treści.

 Wgraj początek swojej książki w PDF


 


 

To tylko tagi:
Alvie Knightly. Tom 1. Szalona pdf online
Alvie Knightly. Tom 1. Szalona free download
Alvie Knightly. Tom 1. Szalona pdf do pobrania
Alvie Knightly. Tom 1. Szalona ebook za darmo
Alvie Knightly. Tom 1. Szalona pobierz za darmo

DOSTĘP 24/H

POBIERAJ EBOOKI O DOWOLNEJ PORZE
 

ZA DARMO

BEZ PŁATNOŚCI/ANKIET
 

UPLOAD

Dodaj własny dokument i pozwól pobierać go innym