Codex Millenarius. Tom 3. Opactwo stu oszustw Ebook PDF

CENA: FREE
Ebook download

Codex Millenarius. Tom 3. Opactwo stu oszustw Ebook kup teraz lub sprawdź opis, recenzje oraz datale. Przeczytaj podgląd czyli pierwsze strony utworu dodane przez autora lub wydawcę, które być może zachęcą Cię do zakupu na www.empik.com Codex Millenarius. Tom 3. Opactwo stu oszustw PDF czeka na Twój zakup, a jeśli jesteś autorem dzieła, możesz wgrać skróconą wersję utworu w celach promocyjnych.

Znakomite zwieńczenie bestsellerowej włoskiej trylogii „Codex Millenarius” Ferrara, zima 1349 roku. Przez pobliskie bory maszeruje niepokojący orszak zakapturzonych postaci, napawając przerażeniem każdego, kto ma to nieszczęście, by się na nią natknąć. Krążą słuchy o satanistycznych obrzędach i znakach zwiastujących Apokalipsę, a niektórzy upatrują w tym przebiegły spisek. Należy do nich nieustraszony rycerz Maynard de Rocheblanche, który chcąc odkryć prawdę, przy wsparciu Świętej Inkwizycji rozpoczyna dochodzenie. Przedsięwzięcie to okaże się jednak trudniejsze, niż przypuszczał, albowiem wielu prałatów bardziej od rozwiązania zagadki interesują jego sekrety. Maynard okazuje się strażnikiem największej tajemnicy chrześcijaństwa, legendarnej relikwii przypisywanej Jezusowi, Lapis exilii. Lecz tym razem, pozbawiony pomocy ze strony opata Pomposy, aby się bronić i ujawnić otaczającą go intrygę, będzie mógł liczyć wyłącznie na swoją siostrę Eudeline... „Intrygujące postaci, klasztorna sceneria i tempo akcji zdecydowanie dorównujące Dumasowi i Salgariemu. To wszystko składa się na sukces Marcella Simoniego”. La Lettura „Jeśli podobali się wam Walter Scott, Władca Pierścieni i poemat Ludovica Ariosta, oto ich następca”. Corriere della Sera

Dodatkowe informacje
Tytuł Codex Millenarius. Tom 3. Opactwo stu oszustw
Autor: Simoni Marcello
Nazwa Pliku: Codex Millenarius. Tom 3. Opactwo stu oszustw Ebook PDF
Język wydania: polski
Ilość stron:
Tłumacz: Kluza Joanna
Wydawnictwo: Wydawnictwo Sonia Draga
Rok wydania: 2018
Data premiery: 2018-07-14

Ebook Codex Millenarius. Tom 3. Opactwo stu oszustw PDF podgląd książki:

Przykro nam, tego ebooka jeszcze u nas nie ma. Na wielu stronach zobaczysz jedynie opis, detale i recenzje ebooka z linkiem do sklepu www.empik.com Dlaczego? Niektóre ebooki nie posiadają opcji podglądu pierwszych stron utworu, ponieważ autor nie życzy sobie rozpowszechniania treści.

 Wgraj początek swojej książki w PDF


 


 

To tylko tagi:
Codex Millenarius. Tom 3. Opactwo stu oszustw pdf online
Codex Millenarius. Tom 3. Opactwo stu oszustw free download
Codex Millenarius. Tom 3. Opactwo stu oszustw pdf do pobrania
Codex Millenarius. Tom 3. Opactwo stu oszustw ebook za darmo
Codex Millenarius. Tom 3. Opactwo stu oszustw pobierz za darmo

DOSTĘP 24/H

POBIERAJ EBOOKI O DOWOLNEJ PORZE
 

ZA DARMO

BEZ PŁATNOŚCI/ANKIET
 

UPLOAD

Dodaj własny dokument i pozwól pobierać go innym