Czy zawsze będziesz mnie kochać? Ebook PDF

CENA: FREE
Ebook download

Czy zawsze będziesz mnie kochać? Ebook kup teraz lub sprawdź opis, recenzje oraz datale. Przeczytaj podgląd czyli pierwsze strony utworu dodane przez autora lub wydawcę, które być może zachęcą Cię do zakupu na www.empik.com Czy zawsze będziesz mnie kochać? PDF czeka na Twój zakup, a jeśli jesteś autorem dzieła, możesz wgrać skróconą wersję utworu w celach promocyjnych.

22 niepokojące opowiadania jednej z najpopularniejszych amerykańskich autorek. Joyce Carol Oates jest co roku wymieniana pośród przypuszczalnych kandydatów do Nagrody Nobla. Potrafi zdemaskować ludzką naturę tak, że robi się „niewygodnie”. To, co ludzie ukrywają latami, z gracją wyciąga na światło dzienne. Specjalizuje się w ostrej krytyce społecznej, obnażaniu ludzkich tajemnic, uwiedzeń, kazirodztwa, przemocy czy gwałtu.

Dodatkowe informacje
Tytuł Czy zawsze będziesz mnie kochać?
Autor: Oates Joyce Carol
Nazwa Pliku: Czy zawsze będziesz mnie kochać? Ebook PDF
Język wydania: polski
Ilość stron: 320
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Rok wydania: 2014
Data premiery: 2014-10-23

Żadna dotychczasowa książka Joyce Carol Oates, jaką przeczytałam mnie nie zawiodła, lecz wręcz przeciwnie. Autorka urzeka swoim kunsztem pisania i budowaniem emocji, które z każdym kolejnym napisanym przez nią rozdziałem potęguje napięcie, pobudza do refleksji nad swoim życiem i wyjątkowo trafnie opisuje otaczających nas ludzi, poprzez świeże, realne spojrzenie. Książki tej autorki, a szczególnie ta "Czy zawsze będziesz mnie kochać" idealnie odzwierciedla, opisuje stan człowieka poprzez pryzmat jego życia, jaki prowadzi.

Książkę tę czyta się jednym tchem i ciężko się od niej oderwać. Autorka ma dla doskonały wręcz styl pisania. Myślę, że nawet jakby pisała o czymś nudnym potrafiła by to tak opisać, że człowiek słuchałby z wielkim zaciekawieniem. Ta książka tylko udowadnia jej kunszt pisarski. Dla mnie jedna z lepszych książek w tym roku.

Dostałem tę książkę w prezencie od znajomych, którzy wiedza, że interesuje się psychologią. Z początku nie wiedziałem czemu wybrali mi taki tytuł, ale jak tylko zacząłem ją czytać zrozumiałem dlaczego. Dawno nie czytałem tak dobrego i wciągającego tytułu. Jest to zdecydowanie książka godna polecenia. Oceniam go na 4/5.

Jeszcze nigdy nie zawiodłam się na zadnej książce Oates więc i ta okazała się rewelacyjna. Mam wrażenie, że książkie tej autorki albo się uwielbia albo nie lubi, nigdy nie pozostaje obojętna. Cóż, dla mnie jest genialna a jej książki bardzo przenikliwe, czasami odkrywcze zawsze ciekawe i wspaniałe. Ta wpisuje się w ten schemat. Szczerze polecam, zdecydowanie warto przeczytać.

Ebook Czy zawsze będziesz mnie kochać? PDF podgląd książki:

Przykro nam, tego ebooka jeszcze u nas nie ma. Na wielu stronach zobaczysz jedynie opis, detale i recenzje ebooka z linkiem do sklepu www.empik.com Dlaczego? Niektóre ebooki nie posiadają opcji podglądu pierwszych stron utworu, ponieważ autor nie życzy sobie rozpowszechniania treści.

 Wgraj początek swojej książki w PDF


 


 

To tylko tagi:
Czy zawsze będziesz mnie kochać? pdf online
Czy zawsze będziesz mnie kochać? free download
Czy zawsze będziesz mnie kochać? pdf do pobrania
Czy zawsze będziesz mnie kochać? ebook za darmo
Czy zawsze będziesz mnie kochać? pobierz za darmo

DOSTĘP 24/H

POBIERAJ EBOOKI O DOWOLNEJ PORZE
 

ZA DARMO

BEZ PŁATNOŚCI/ANKIET
 

UPLOAD

Dodaj własny dokument i pozwól pobierać go innym