Gra panny Allegry Ebook PDF

Gra panny Allegry Ebook kup teraz lub sprawdź opis, recenzje oraz datale. Przeczytaj podgląd czyli pierwsze strony utworu dodane przez autora lub wydawcę, które być może zachęcą Cię do zakupu na www.empik.com Gra panny Allegry PDF czeka na Twój zakup, a jeśli jesteś autorem dzieła, możesz wgrać skróconą wersję utworu w celach promocyjnych.

Po śmierci rodziców Allegra Antinori zostaje bez pieniędzy i dachu nad głową. Przyjmuje zaproszenie od dalekiego kuzyna, sir Roberta Lyntona, w którym podkochiwała się w dzieciństwie, i wprowadza się do jego domu w Mayfair. Kuzyn wspaniałomyślnie obiecał sfinansować jej debiut towarzyski. Szybko okazuje się, że dawne uczucie nie wygasło. Allegra robi wszystko, aby doskonale zaprezentować się w towarzystwie i nie zawieść oczekiwań Roberta. Ku jej rozczarowaniu Lynton wciąż traktuje ją jedynie jak swoją podopieczną. Sytuacja zmienia się, kiedy na przyjęciu Allegra zwraca uwagę sir Williama Tavenera…

Dodatkowe informacje
Tytuł Gra panny Allegry
Autor: Justiss Julia
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
Rok wydania: 2019
Data premiery: 2019-03-15

Ebook Gra panny Allegry PDF podgląd książki:

Przykro nam, tego ebooka jeszcze u nas nie ma. Na wielu stronach zobaczysz jedynie opis, detale i recenzje ebooka z linkiem do sklepu www.empik.com Dlaczego? Niektóre ebooki nie posiadają opcji podglądu pierwszych stron utworu, ponieważ autor nie życzy sobie rozpowszechniania treści.

 Wgraj początek swojej książki w PDF


 


 

To tylko tagi:
Gra panny Allegry pdf ebook
Gra panny Allegry ebook darmowy
Gra panny Allegry pdf pobierz
Gra panny Allegry książka online
Gra panny Allegry doc czytaj

DOSTĘP 24/H

POBIERAJ EBOOKI O DOWOLNEJ PORZE
 

ZA DARMO

BEZ PŁATNOŚCI/ANKIET
 

UPLOAD

Dodaj własny dokument i pozwól pobierać go innym