Kate Daniels. Tom 6. Magia wskrzesza Ebook PDF

CENA: FREE
Ebook download

Kate Daniels. Tom 6. Magia wskrzesza Ebook kup teraz lub sprawdź opis, recenzje oraz datale. Przeczytaj podgląd czyli pierwsze strony utworu dodane przez autora lub wydawcę, które być może zachęcą Cię do zakupu na www.empik.com Kate Daniels. Tom 6. Magia wskrzesza PDF czeka na Twój zakup, a jeśli jesteś autorem dzieła, możesz wgrać skróconą wersję utworu w celach promocyjnych.

Atlanta to miasto dręczone przez magiczne problemy. Najemniczka Kate Daniels i Curran, Władca Bestii borykają się z rozdzierającym serce kryzysem. Niezdolne do kontrolowania swoich bestii dzieci Gromady umierają. Istnieje lek, który może im pomóc, lecz sekretnej formuły strzegą europejskie gromady, a dostęp do lekarstwa w Atlancie jest bardzo ograniczony. Europejscy zmiennokształtni, którzy kiedyś przechytrzyli Władcę Bestii, poprosili go, by rozstrzygnął spór. W zamian podarują my lekarstwo. Gdy w grę wchodzą przetrwanie młodych zmiennokształtnych i przyszłość całej Gromady, Kate i Curran muszą przyjąć propozycję, jednak nie wątpią, że wchodzą prosto w pułapkę…

Dodatkowe informacje
Tytuł Kate Daniels. Tom 6. Magia wskrzesza
Autor: Andrews Ilona
Nazwa Pliku: Kate Daniels. Tom 6. Magia wskrzesza Ebook PDF
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Fabryka Słów Sp. z o.o.
Rok wydania: 2018
Data premiery: 2018-09-13

Ebook Kate Daniels. Tom 6. Magia wskrzesza PDF podgląd książki:

Przykro nam, tego ebooka jeszcze u nas nie ma. Na wielu stronach zobaczysz jedynie opis, detale i recenzje ebooka z linkiem do sklepu www.empik.com Dlaczego? Niektóre ebooki nie posiadają opcji podglądu pierwszych stron utworu, ponieważ autor nie życzy sobie rozpowszechniania treści.

 Wgraj początek swojej książki w PDF


 


 

To tylko tagi:
Kate Daniels. Tom 6. Magia wskrzesza pdf online
Kate Daniels. Tom 6. Magia wskrzesza free download
Kate Daniels. Tom 6. Magia wskrzesza pdf do pobrania
Kate Daniels. Tom 6. Magia wskrzesza ebook za darmo
Kate Daniels. Tom 6. Magia wskrzesza pobierz za darmo

DOSTĘP 24/H

POBIERAJ EBOOKI O DOWOLNEJ PORZE
 

ZA DARMO

BEZ PŁATNOŚCI/ANKIET
 

UPLOAD

Dodaj własny dokument i pozwól pobierać go innym