Logika dla bystrzaków Ebook PDF

CENA: FREE
Ebook download

Logika dla bystrzaków Ebook kup teraz lub sprawdź opis, recenzje oraz datale. Przeczytaj podgląd czyli pierwsze strony utworu dodane przez autora lub wydawcę, które być może zachęcą Cię do zakupu na www.empik.com Logika dla bystrzaków PDF czeka na Twój zakup, a jeśli jesteś autorem dzieła, możesz wgrać skróconą wersję utworu w celach promocyjnych.

Uporządkuj swoje myśli i stosuj logikę w życiu codziennym. Ten napisany ludzkim językiem samouczek pomoże ci zrozumieć różnorakie zagadnienia logiczne, od dowodów, rachunku kwantyfikatorów i paradoksów, po logikę symboliczną, struktury semantyczne i sylogizmy. Omówione krok po kroku przykłady pokażą ci, jak przeprowadzić wnioskowanie, udowodnić jego poprawność i wykorzystać prawa równoważności. W książce: jak spojrzeć na świat logicznie, jak dowodzić i obalać wnioskowania, jak wywodzić logiczne wnioski, jak zrozumieć logikę rozmytą i kwantową.

Dodatkowe informacje
Tytuł Logika dla bystrzaków
Autor: Zegarelli Mark
Nazwa Pliku: Logika dla bystrzaków Ebook PDF
Język wydania: polski
Ilość stron:
Tłumacz: Maksymilian Gutowski
Wydawnictwo: Septem
Rok wydania: 2017
Data premiery: 2018-07-05

Ebook Logika dla bystrzaków PDF podgląd książki:

Przykro nam, tego ebooka jeszcze u nas nie ma. Na wielu stronach zobaczysz jedynie opis, detale i recenzje ebooka z linkiem do sklepu www.empik.com Dlaczego? Niektóre ebooki nie posiadają opcji podglądu pierwszych stron utworu, ponieważ autor nie życzy sobie rozpowszechniania treści.

 Wgraj początek swojej książki w PDF


 


 

To tylko tagi:
Logika dla bystrzaków pdf online
Logika dla bystrzaków free download
Logika dla bystrzaków pdf do pobrania
Logika dla bystrzaków ebook za darmo
Logika dla bystrzaków pobierz za darmo

DOSTĘP 24/H

POBIERAJ EBOOKI O DOWOLNEJ PORZE
 

ZA DARMO

BEZ PŁATNOŚCI/ANKIET
 

UPLOAD

Dodaj własny dokument i pozwól pobierać go innym