Odzyskaj równowagę hormonalną. 60 przepisów, dzięki którym uregulujesz hormony i stracisz zbędne kilogramy Ebook PDF

Odzyskaj równowagę hormonalną. 60 przepisów, dzięki którym uregulujesz hormony i stracisz zbędne kilogramy Ebook kup teraz lub sprawdź opis, recenzje oraz datale. Przeczytaj podgląd czyli pierwsze strony utworu dodane przez autora lub wydawcę, które być może zachęcą Cię do zakupu na www.empik.com Odzyskaj równowagę hormonalną. 60 przepisów, dzięki którym uregulujesz hormony i stracisz zbędne kilogramy PDF czeka na Twój zakup, a jeśli jesteś autorem dzieła, możesz wgrać skróconą wersję utworu w celach promocyjnych.

Odzyskaj równowagę hormonalną, pozbądź się zbędnych kilogramów, popraw stan zdrowia i nastrój dzięki właściwemu doborowi spożywanych produktów. Dolegliwości hormonalne dotykają aż osiem kobiet na dziesięć. W książce znajdziesz informacje, wskazówki i rady, a także kilkadziesiąt wspaniałych i łatwych do przyrządzenia przepisów na potrawy, które mogą te dolegliwości złagodzić i sprawić, że poczujesz się lepiej. Równowaga hormonalna jest konieczna, aby czuć się dobrze i zapobiegać chorobom. Dotyczy to wszystkich kobiet, a zwłaszcza tych w przedziale wiekowym 35-55 lat – gdy zmienia się poziom hormonów, a skutki stresu są bardziej odczuwalne. Dzięki właściwej diecie można wpływać na równowagę hormonalną, a tym samym zachować prawidłowy poziom hormonów w każdym wieku, a także oddalić lub złagodzić dolegliwości typowe dla okresu przed wystąpieniem klimakterium oraz w trakcie klimakterium. W książce znajdziesz m.in.: niezbędne informacje o hormonach, ich funkcjonowaniu oraz fazach hormonalnych, listę składników spożywczych, potrzebnych do podtrzymania produkcji hormonów, opis czynników, które mają wpływ na równowagę hormonalną, 60 przepisów, które stymulują właściwą pracę hormonów, praktyczny plan żywieniowy na dwa tygodnie.

Dodatkowe informacje
Tytuł Odzyskaj równowagę hormonalną. 60 przepisów, dzięki którym uregulujesz hormony i stracisz zbędne kilogramy
Autor: Davidsson Ulrika, Lundin Mia
Język wydania: polski
Ilość stron:
Tłumacz: Łygaś Wojciech
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zwierciadło
Rok wydania: 2019
Data premiery: 2019-03-14

Ebook Odzyskaj równowagę hormonalną. 60 przepisów, dzięki którym uregulujesz hormony i stracisz zbędne kilogramy PDF podgląd książki:

Przykro nam, tego ebooka jeszcze u nas nie ma. Na wielu stronach zobaczysz jedynie opis, detale i recenzje ebooka z linkiem do sklepu www.empik.com Dlaczego? Niektóre ebooki nie posiadają opcji podglądu pierwszych stron utworu, ponieważ autor nie życzy sobie rozpowszechniania treści.

 Wgraj początek swojej książki w PDF


 


 

To tylko tagi:
Odzyskaj równowagę hormonalną. 60 przepisów, dzięki którym uregulujesz hormony i stracisz zbędne kilogramy pdf ebook
Odzyskaj równowagę hormonalną. 60 przepisów, dzięki którym uregulujesz hormony i stracisz zbędne kilogramy ebook darmowy
Odzyskaj równowagę hormonalną. 60 przepisów, dzięki którym uregulujesz hormony i stracisz zbędne kilogramy pdf pobierz
Odzyskaj równowagę hormonalną. 60 przepisów, dzięki którym uregulujesz hormony i stracisz zbędne kilogramy książka online
Odzyskaj równowagę hormonalną. 60 przepisów, dzięki którym uregulujesz hormony i stracisz zbędne kilogramy doc czytaj

DOSTĘP 24/H

POBIERAJ EBOOKI O DOWOLNEJ PORZE
 

ZA DARMO

BEZ PŁATNOŚCI/ANKIET
 

UPLOAD

Dodaj własny dokument i pozwól pobierać go innym