Party na jachcie Ebook PDF

CENA: FREE
Ebook download

Party na jachcie Ebook kup teraz lub sprawdź opis, recenzje oraz datale. Przeczytaj podgląd czyli pierwsze strony utworu dodane przez autora lub wydawcę, które być może zachęcą Cię do zakupu na www.empik.com Party na jachcie PDF czeka na Twój zakup, a jeśli jesteś autorem dzieła, możesz wgrać skróconą wersję utworu w celach promocyjnych.

Choć urodzona w arystokratycznej rodzinie, Lucinda Bond nie lubi eleganckich strojów i życia na świeczniku. Prawdziwym koszmarem są dla niej publiczne wystąpienia. Gdy pewnego wieczoru przychodzi jej poprowadzić aukcję charytatywną podczas przyjęcia na jachcie, jest przerażona. Pomoc przychodzi z najmniej spodziewanej strony. W zadaniu wyręcza ją znany argentyński sportowiec Dante Hermida, z którym kilka godzin wcześniej zdążyła się pokłócić na śmierć i życie…

Dodatkowe informacje
Tytuł Party na jachcie
Autor: Frances Bella
Nazwa Pliku: Party na jachcie Ebook PDF
Język wydania: polski
Ilość stron:
Tłumacz: Dobrogojska Małgorzata
Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
Rok wydania: 2018
Data premiery: 2018-09-15

Ebook Party na jachcie PDF podgląd książki:

Przykro nam, tego ebooka jeszcze u nas nie ma. Na wielu stronach zobaczysz jedynie opis, detale i recenzje ebooka z linkiem do sklepu www.empik.com Dlaczego? Niektóre ebooki nie posiadają opcji podglądu pierwszych stron utworu, ponieważ autor nie życzy sobie rozpowszechniania treści.

 Wgraj początek swojej książki w PDF


 


 

To tylko tagi:
Party na jachcie pdf online
Party na jachcie free download
Party na jachcie pdf do pobrania
Party na jachcie ebook za darmo
Party na jachcie pobierz za darmo

DOSTĘP 24/H

POBIERAJ EBOOKI O DOWOLNEJ PORZE
 

ZA DARMO

BEZ PŁATNOŚCI/ANKIET
 

UPLOAD

Dodaj własny dokument i pozwól pobierać go innym