Podejrzany na wieki wieków Ebook PDF

Podejrzany na wieki wieków Ebook kup teraz lub sprawdź opis, recenzje oraz datale. Przeczytaj podgląd czyli pierwsze strony utworu dodane przez autora lub wydawcę, które być może zachęcą Cię do zakupu na www.empik.com Podejrzany na wieki wieków PDF czeka na Twój zakup, a jeśli jesteś autorem dzieła, możesz wgrać skróconą wersję utworu w celach promocyjnych.

„Kryminał to taki romans, tyle że z trupami” – mawia główna bohaterka Basia Kotula. I kierując się tym stwierdzeniem, stara się uratować swojego narzeczonego Bazylego, autora genialnych sloganów reklamowych, wiecznie o coś podejrzanego. Tym razem znalazł się on na celowniku policji, która uważa, że zabił swojego irytującego klienta. Na dodatek Basia podejrzewa go o romans z byłą dziewczyną Agnieszką. Przy tym Kotula sama staje się obiektem podejrzeń przystojnego podkomisarza Rafała Martusia, który posądza ją o pomaganie ukrywającemu się narzeczonemu. Z kolei partner Martusia, komisarz Gąsior, jest pewien, że młodszemu koledze po prostu podoba się Basia i dlatego tak bardzo chce aresztować Bazylego.

Dodatkowe informacje
Tytuł Podejrzany na wieki wieków
Autor: Getner Jacek
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zakładka
Rok wydania: 2019
Data premiery: 2019-03-13

Ebook Podejrzany na wieki wieków PDF podgląd książki:

Przykro nam, tego ebooka jeszcze u nas nie ma. Na wielu stronach zobaczysz jedynie opis, detale i recenzje ebooka z linkiem do sklepu www.empik.com Dlaczego? Niektóre ebooki nie posiadają opcji podglądu pierwszych stron utworu, ponieważ autor nie życzy sobie rozpowszechniania treści.

 Wgraj początek swojej książki w PDF


 


 

To tylko tagi:
Podejrzany na wieki wieków pdf ebook
Podejrzany na wieki wieków ebook darmowy
Podejrzany na wieki wieków pdf pobierz
Podejrzany na wieki wieków książka online
Podejrzany na wieki wieków doc czytaj

DOSTĘP 24/H

POBIERAJ EBOOKI O DOWOLNEJ PORZE
 

ZA DARMO

BEZ PŁATNOŚCI/ANKIET
 

UPLOAD

Dodaj własny dokument i pozwól pobierać go innym