Pustka. Ewolucja Ebook PDF

CENA: FREE
Ebook download

Pustka. Ewolucja Ebook kup teraz lub sprawdź opis, recenzje oraz datale. Przeczytaj podgląd czyli pierwsze strony utworu dodane przez autora lub wydawcę, które być może zachęcą Cię do zakupu na www.empik.com Pustka. Ewolucja PDF czeka na Twój zakup, a jeśli jesteś autorem dzieła, możesz wgrać skróconą wersję utworu w celach promocyjnych.

Już wszyscy wiedzą: Araminta jest Drugim Śniącym. Teraz poluje na nią sekta Żywego Snu pielgrzymująca do Pustki, gdzie jest obiecany raj. Polują również inni. Pustka, by utrzymać odrębną rzeczywistość w swym wnętrzu, musi wysysać energię planet, gwiazd i galaktyk. To śmiertelne zagrożenie dla wszechświata. Czasu jest coraz mniej. Ludzie świadomi niebezpieczeństwa chcą przechwycić Aramintę, by pomogła powstrzymać exodus fanatyków. Podczas karkołomnej ucieczki przez odległe światy korzysta z własnych nadludzkich talentów i poznaje swe korzenie. Inigo przekazał ludziom w snach obrazy spełnionego życia Edearda. I wreszcie ostatni sen, niebezpieczny. Inigo waha się, czy powinien go również ujawnić. Araminta też musi wybierać: nadal uciekać czy podjąć ryzykowną grę? W tle toczy się bezlitosna walka. Przywódczyni jednej z rywalizujących frakcji chce się dostać do Pustki. O nie, nie szuka tam raju. Obmyśla, jak zdobyć władzę absolutną nad wszechświatem.

Dodatkowe informacje
Tytuł Pustka. Ewolucja
Autor: Hamilton Peter F.
Nazwa Pliku: Pustka. Ewolucja Ebook PDF
Język wydania: polski
Ilość stron:
Tłumacz: Grygiel Grażyna, Staniewski Piotr
Wydawnictwo: Wydawnictwo Mag
Rok wydania: 2018
Data premiery: 2018-09-15

Ebook Pustka. Ewolucja PDF podgląd książki:

Przykro nam, tego ebooka jeszcze u nas nie ma. Na wielu stronach zobaczysz jedynie opis, detale i recenzje ebooka z linkiem do sklepu www.empik.com Dlaczego? Niektóre ebooki nie posiadają opcji podglądu pierwszych stron utworu, ponieważ autor nie życzy sobie rozpowszechniania treści.

 Wgraj początek swojej książki w PDF


 


 

To tylko tagi:
Pustka. Ewolucja pdf online
Pustka. Ewolucja free download
Pustka. Ewolucja pdf do pobrania
Pustka. Ewolucja ebook za darmo
Pustka. Ewolucja pobierz za darmo

DOSTĘP 24/H

POBIERAJ EBOOKI O DOWOLNEJ PORZE
 

ZA DARMO

BEZ PŁATNOŚCI/ANKIET
 

UPLOAD

Dodaj własny dokument i pozwól pobierać go innym