Rzym by night Ebook PDF

CENA: FREE
Ebook download

Rzym by night Ebook kup teraz lub sprawdź opis, recenzje oraz datale. Przeczytaj podgląd czyli pierwsze strony utworu dodane przez autora lub wydawcę, które być może zachęcą Cię do zakupu na www.empik.com Rzym by night PDF czeka na Twój zakup, a jeśli jesteś autorem dzieła, możesz wgrać skróconą wersję utworu w celach promocyjnych.

Sycylijski biznesmen Raul Di Savo od lat rywalizuje zawodowo z Bastianem Contim. Ma też z nim osobiste porachunki. Teraz obaj ubiegają się o zakup najpiękniejszego hotelu w Rzymie. Raul przypadkiem dowiaduje się, że Bastian jest wieczorem umówiony z piękną Angielką Lydią Hayward. Postanawia wejść w drogę rywalowi. Zaprasza Lydię na śniadanie, a potem na nocne zwiedzanie Rzymu. Lydia, nieświadoma, że jest tylko pionkiem w grze dwóch mężczyzn, wybiera wieczór z Raulem, który ją zauroczył…

Dodatkowe informacje
Tytuł Rzym by night
Autor: Marinelli Carol
Nazwa Pliku: Rzym by night Ebook PDF
Język wydania: polski
Ilość stron:
Tłumacz: Baranowska Agnieszka
Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
Rok wydania: 2018
Data premiery: 2018-09-15

Ebook Rzym by night PDF podgląd książki:

Przykro nam, tego ebooka jeszcze u nas nie ma. Na wielu stronach zobaczysz jedynie opis, detale i recenzje ebooka z linkiem do sklepu www.empik.com Dlaczego? Niektóre ebooki nie posiadają opcji podglądu pierwszych stron utworu, ponieważ autor nie życzy sobie rozpowszechniania treści.

 Wgraj początek swojej książki w PDF


 


 

To tylko tagi:
Rzym by night pdf online
Rzym by night free download
Rzym by night pdf do pobrania
Rzym by night ebook za darmo
Rzym by night pobierz za darmo

DOSTĘP 24/H

POBIERAJ EBOOKI O DOWOLNEJ PORZE
 

ZA DARMO

BEZ PŁATNOŚCI/ANKIET
 

UPLOAD

Dodaj własny dokument i pozwól pobierać go innym