Samotność zabieganych kobiet Ebook PDF

CENA: FREE
Ebook download

Samotność zabieganych kobiet Ebook kup teraz lub sprawdź opis, recenzje oraz datale. Przeczytaj podgląd czyli pierwsze strony utworu dodane przez autora lub wydawcę, które być może zachęcą Cię do zakupu na www.empik.com Samotność zabieganych kobiet PDF czeka na Twój zakup, a jeśli jesteś autorem dzieła, możesz wgrać skróconą wersję utworu w celach promocyjnych.

Od czasu rozwodu życie w Paryżu to dla Justine Trévise ciągła gonitwa. Miasto całkiem się zmieniło. Firma, w której pracuje, powoli tonie, samotność zaczyna jej ciążyć, do tego zmartwienia matki… Na szczęście może liczyć na wsparcie przyjaciółek, singielek jak ona. Wytchnienia zaznaje tylko w Nanteuil, miasteczku swojego dzieciństwa, gdzie wraz z córką spędza weekendy i ferie. Podczas jednej z tych wypraw Justine znajduje na grobie swojego ojca świeżą różę. Kto mógł ją tam położyć? Próbując rozwikłać tę zagadkę, Justine odkryje rodzinne sekrety, których istnienia nawet nie podejrzewała, a przy okazji znajdzie w sobie odwagę, by zmienić swoje życie. W końcu szczęście czeka na nas tuż za rogiem… "Julie Printzac w swojej pierwszej powieści zabiera czytelnika w podróż pełną rodzinnych perypetii, miłości, a przede wszystkim nadziei." „La Provence”"Piękna historia o rodzinie, miłości i przyjaźni, przede wszystkim zaś o nadziei." „Biblioteca”

Dodatkowe informacje
Tytuł Samotność zabieganych kobiet
Autor: Printzac Julie
Nazwa Pliku: Samotność zabieganych kobiet Ebook PDF
Język wydania: polski
Ilość stron:
Tłumacz: Janota Elżbieta
Wydawnictwo: Wydawnictwo Sonia Draga
Rok wydania: 2018
Data premiery: 2018-07-14

Ebook Samotność zabieganych kobiet PDF podgląd książki:

Przykro nam, tego ebooka jeszcze u nas nie ma. Na wielu stronach zobaczysz jedynie opis, detale i recenzje ebooka z linkiem do sklepu www.empik.com Dlaczego? Niektóre ebooki nie posiadają opcji podglądu pierwszych stron utworu, ponieważ autor nie życzy sobie rozpowszechniania treści.

 Wgraj początek swojej książki w PDF


 


 

To tylko tagi:
Samotność zabieganych kobiet pdf online
Samotność zabieganych kobiet free download
Samotność zabieganych kobiet pdf do pobrania
Samotność zabieganych kobiet ebook za darmo
Samotność zabieganych kobiet pobierz za darmo

DOSTĘP 24/H

POBIERAJ EBOOKI O DOWOLNEJ PORZE
 

ZA DARMO

BEZ PŁATNOŚCI/ANKIET
 

UPLOAD

Dodaj własny dokument i pozwól pobierać go innym