Smak szarlotki Ebook PDF

Smak szarlotki Ebook kup teraz lub sprawdź opis, recenzje oraz datale. Przeczytaj podgląd czyli pierwsze strony utworu dodane przez autora lub wydawcę, które być może zachęcą Cię do zakupu na www.empik.com Smak szarlotki PDF czeka na Twój zakup, a jeśli jesteś autorem dzieła, możesz wgrać skróconą wersję utworu w celach promocyjnych.

Bohaterem książki jest dwudziestosześcioletni mężczyzna, Andrzej Górnicki, który w poszukiwaniu lepszego życia wyjeżdża na Zachód, za żelazną kurtynę, aby zarobić na godną przyszłość, swoją i ukochanej Agaty. Tymczasem los płata mu nie lada figla. Odbiera to, co dla niego najcenniejsze – miłość. Zraniony bolesnym doświadczeniem poświęca się pracy i w samotności buduje nową przyszłość. Czy uda mu się zrealizować ambitne zamierzenia, osiągnąć sukces? Czy ułoży sobie życie uczuciowe? Czy jego dawna miłość, przez lata zapomniana, ma szansę odżyć na nowo? Powieść pełna fascynujących zwrotów akcji, wątków kryminalnych, zdarzeń z pogranicza światów – naturalnego i metafizycznego. Treści liryczne, miłosne przeplatają się z pełną poświęcenia walką o życie ukochanej kobiety.

Dodatkowe informacje
Tytuł Smak szarlotki
Autor: Kiljan Kazimierz
Język wydania: polski
Ilość stron: 302
Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf
Rok wydania:
Data premiery: 2014-07-03

Smak szarlotki to od początku zapowiada się całkiem przyjemnie, jednak do końca nie jest taka kolorowa. To książka o poszukiwaniu szczęścia gdzieś w świecie, walce o utraconą miłość, walce o życie ukochanej. Wątki obyczajowe przeplatają się z kryminalnymi, a świat realny z jawą i snem. Ale warto...

Okładka sugeruje romans, jednak nic podobnego. Powieść Kiljana ma o wiele głebsze znaczenie oraz sens. Owszem, miłość jest tutaj głównym wątkiem i motorem wszystkiego. Mam duże uznanie dla autora bo napisał bardzo interesującą i wartościową opowieść o sile miłości, znakomicie wykreował postaci. Naprawdę polecam.

Ilekroć czytam powieści Nicholasa Sparksa jestem w szoku, że tak o miłości potrafi pisać mężczyzna. Ze "Smakiem szarlotki" mam podobnie. Dałabym sobie rękę uciąć, że tak pięknych słów i tak wzruszającej historii nie potrafiłby napisać mężczyzna. A jednak. Kazimierz Kiljan jest moim polskim Sparksem. Polecam!

Świetna książka. Przeczytałam jednym tchem. Piękna opowieść o miłości, która napotyka na przeciwności losu. To cudowne, ze można kochać kogoś przez całe życie nie będąc ze sobą. Kochać w sposób tak oddany, że dla ratowania życia bliskiej sercu osoby móc poświęcić niemal wszystko. W tej powieści wątki liryczne, duchowe, metafizyczne przeplatają się z pełną napięcia i grozy sensacją. Polecam!

Ebook Smak szarlotki PDF podgląd książki:

Przykro nam, tego ebooka jeszcze u nas nie ma. Na wielu stronach zobaczysz jedynie opis, detale i recenzje ebooka z linkiem do sklepu www.empik.com Dlaczego? Niektóre ebooki nie posiadają opcji podglądu pierwszych stron utworu, ponieważ autor nie życzy sobie rozpowszechniania treści.

 Wgraj początek swojej książki w PDF


 


 

To tylko tagi:
Smak szarlotki pdf ebook
Smak szarlotki ebook darmowy
Smak szarlotki pdf pobierz
Smak szarlotki książka online
Smak szarlotki doc czytaj

DOSTĘP 24/H

POBIERAJ EBOOKI O DOWOLNEJ PORZE
 

ZA DARMO

BEZ PŁATNOŚCI/ANKIET
 

UPLOAD

Dodaj własny dokument i pozwól pobierać go innym