Szczęście rodzinne Ebook PDF

CENA: FREE
Ebook download

Szczęście rodzinne Ebook kup teraz lub sprawdź opis, recenzje oraz datale. Przeczytaj podgląd czyli pierwsze strony utworu dodane przez autora lub wydawcę, które być może zachęcą Cię do zakupu na www.empik.com Szczęście rodzinne PDF czeka na Twój zakup, a jeśli jesteś autorem dzieła, możesz wgrać skróconą wersję utworu w celach promocyjnych.

Główną bohaterką opowiadania jest siedemnastoletnia Rosjanka Masza, która miała przeprowadzić się do miasta i zacząć nowe życie, jednak nieoczekiwana śmierć matki pokrzyżowała te plany. Dziewczyna utknęła na wsi, płacząc z powodu straty i osamotnienia, zaczęła popadać w depresję. Wszystko się zmienia, gdy przybywa opiekun jej majątku, Sergiusz Michałowicz. Pomaga poradzić sobie ze sprawami rodzinnymi i rozładować trudną sytuację w domu i sprawił, że Masza poczuła się kochana i szczęśliwa. Opowiadanie zawiera bardzo wnikliwe opisy stanów moralnych, miłości oraz zmieniających się uczuć małżonków.

Dodatkowe informacje
Tytuł Szczęście rodzinne
Autor: Tołstoj Lew
Nazwa Pliku: Szczęście rodzinne Ebook PDF
Język wydania: polski
Ilość stron:
Tłumacz: Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania: 2018
Data premiery: 2018-09-13

Ebook Szczęście rodzinne PDF podgląd książki:

Przykro nam, tego ebooka jeszcze u nas nie ma. Na wielu stronach zobaczysz jedynie opis, detale i recenzje ebooka z linkiem do sklepu www.empik.com Dlaczego? Niektóre ebooki nie posiadają opcji podglądu pierwszych stron utworu, ponieważ autor nie życzy sobie rozpowszechniania treści.

 Wgraj początek swojej książki w PDF


 


 

To tylko tagi:
Szczęście rodzinne pdf online
Szczęście rodzinne free download
Szczęście rodzinne pdf do pobrania
Szczęście rodzinne ebook za darmo
Szczęście rodzinne pobierz za darmo

DOSTĘP 24/H

POBIERAJ EBOOKI O DOWOLNEJ PORZE
 

ZA DARMO

BEZ PŁATNOŚCI/ANKIET
 

UPLOAD

Dodaj własny dokument i pozwól pobierać go innym