Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości Ebook PDF

CENA: FREE
Ebook download

Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości Ebook kup teraz lub sprawdź opis, recenzje oraz datale. Przeczytaj podgląd czyli pierwsze strony utworu dodane przez autora lub wydawcę, które być może zachęcą Cię do zakupu na www.empik.com Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości PDF czeka na Twój zakup, a jeśli jesteś autorem dzieła, możesz wgrać skróconą wersję utworu w celach promocyjnych.

Tajemnica sukcesu i szczęścia w rzeczywistości nie jest żadną tajemnicą. Sukces osiągnęli nie ci, którzy godzili się z zastaną rzeczywistością, lecz ci, którzy wyobrazili sobie jej doskonalszą wersję i uwierzyli w nią tak głęboko, że byli zdolni do stworzenia nowej rzeczywistości, aby zmienić stan rzeczy Autor „Potęgi podświadomości” powraca z nową książką, która zmieni Twój sposób myślenia o życiu! Poznaj moc podświadomości Dlaczego niektórzy ludzie wiodą szczęśliwe i dostatnie życie, a inni cierpią ubóstwo i są nieszczęśliwi? Dlaczego niektórzy są pełni niepokoju i obaw, a inni pełni wiary i pewności siebie? Dlaczego niektórzy mieszkają w pięknych, luksusowych domach, a inni ledwo wiążą koniec z końcem? Odpowiedź jest jedna: podświadomość. Zaproś magię do swojego życia Joseph Murphy, autor światowego bestselleru „Potęga podświadomości”, od lat udowadnia, że za nasze sukcesy lub porażki odpowiada nasz umysł. Twoja podświadomość jest źródłem Twoich emocji i posiada zdolność kreacji. Wykorzystując swój świadomy umysł, możesz tak zaprogramować swoją podświadomość, aby była zdolna do pozytywnego myślenia i kreowania rzeczywistości, którą sobie wymarzyłeś. Zaprzęgnij swoją podświadomość do pracy Masz niesamowity potencjał, aby być, kim chcesz, robić, co chcesz, i otrzymywać wszystko, na co zasługujesz. Niestety, tylko niewielka liczba ludzi potrafi to wykorzystać. Ta książka to zmieni! Poznasz zasady afirmacji i techniki przenoszenia pragnień do podświadomości, zrozumiesz, jak ona działa i jak uwolnić w sobie niewyczerpaną moc. Odkryj potęgę podświadomości i zmień niedoskonałe dzisiaj na lepsze jutro.

Dodatkowe informacje
Tytuł Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości
Autor: Murphy Joseph
Nazwa Pliku: Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości Ebook PDF
Język wydania: polski
Ilość stron:
Tłumacz: Solecki Bogusław
Wydawnictwo: Sensus
Rok wydania: 2018
Data premiery: 2018-07-05

Ebook Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości PDF podgląd książki:

Przykro nam, tego ebooka jeszcze u nas nie ma. Na wielu stronach zobaczysz jedynie opis, detale i recenzje ebooka z linkiem do sklepu www.empik.com Dlaczego? Niektóre ebooki nie posiadają opcji podglądu pierwszych stron utworu, ponieważ autor nie życzy sobie rozpowszechniania treści.

 Wgraj początek swojej książki w PDF


 


 

To tylko tagi:
Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości pdf online
Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości free download
Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości pdf do pobrania
Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości ebook za darmo
Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości pobierz za darmo

DOSTĘP 24/H

POBIERAJ EBOOKI O DOWOLNEJ PORZE
 

ZA DARMO

BEZ PŁATNOŚCI/ANKIET
 

UPLOAD

Dodaj własny dokument i pozwól pobierać go innym