Trump. Pierwszy taki prezydent Stanów Zjednoczonych Ebook PDF

Trump. Pierwszy taki prezydent Stanów Zjednoczonych Ebook kup teraz lub sprawdź opis, recenzje oraz datale. Przeczytaj podgląd czyli pierwsze strony utworu dodane przez autora lub wydawcę, które być może zachęcą Cię do zakupu na www.empik.com Trump. Pierwszy taki prezydent Stanów Zjednoczonych PDF czeka na Twój zakup, a jeśli jesteś autorem dzieła, możesz wgrać skróconą wersję utworu w celach promocyjnych.

Donald Trump jest wyjątkową postacią na amerykańskiej scenie politycznej. Bez doświadczenia politycznego, bez obycia międzynarodowego stanął na czele wielkiego mocarstwa. 45. prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump jest z kilku względów precedensowym prezydentem. Przed zgłoszeniem swojej kandydatury na prezydenta z ramienia Partii Republikańskiej na luźne związki z nią. W okresie prawyborów republikańskich nie miał poparcia kierownictwa tej partii i kampanię wyborczą finansował z własnych środków. Zgłaszając swoją kandydaturę na prezydenta nie miał za sobą żadnego doświadczenia politycznego i nie zajmował żadnego stanowiska obieralnego. Miał jednak duże pieniądze. Jest najbogatszym prezydentem w historii Stanów Zjednoczonych. Wartość jego majątku jest wyceniana na ok. 3-4 mld dolarów. On sam wycenia swój majątek na ponad 10 mld dolarów. W marcu 2016 r periodyk „Forbes” umieścił Trumpana 324 miejscu na światowej liście miliarderów z majątkiem wycenionym na 4,5 mld dolarów. Przed objęciem prezydentury miał on interesy w 144 firmach w 25 krajach.

Dodatkowe informacje
Tytuł Trump. Pierwszy taki prezydent Stanów Zjednoczonych
Autor: Pastusiak Longin
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Bellona
Rok wydania: 2019
Data premiery: 2019-03-15

Ebook Trump. Pierwszy taki prezydent Stanów Zjednoczonych PDF podgląd książki:

Przykro nam, tego ebooka jeszcze u nas nie ma. Na wielu stronach zobaczysz jedynie opis, detale i recenzje ebooka z linkiem do sklepu www.empik.com Dlaczego? Niektóre ebooki nie posiadają opcji podglądu pierwszych stron utworu, ponieważ autor nie życzy sobie rozpowszechniania treści.

 Wgraj początek swojej książki w PDF


 


 

To tylko tagi:
Trump. Pierwszy taki prezydent Stanów Zjednoczonych pdf ebook
Trump. Pierwszy taki prezydent Stanów Zjednoczonych ebook darmowy
Trump. Pierwszy taki prezydent Stanów Zjednoczonych pdf pobierz
Trump. Pierwszy taki prezydent Stanów Zjednoczonych książka online
Trump. Pierwszy taki prezydent Stanów Zjednoczonych doc czytaj

DOSTĘP 24/H

POBIERAJ EBOOKI O DOWOLNEJ PORZE
 

ZA DARMO

BEZ PŁATNOŚCI/ANKIET
 

UPLOAD

Dodaj własny dokument i pozwól pobierać go innym