Uporządkuj swój umysł. Jak pozbyć się negatywnych myśli, odnaleźć spokój i szczęście Ebook PDF

CENA: FREE
Ebook download

Uporządkuj swój umysł. Jak pozbyć się negatywnych myśli, odnaleźć spokój i szczęście Ebook kup teraz lub sprawdź opis, recenzje oraz datale. Przeczytaj podgląd czyli pierwsze strony utworu dodane przez autora lub wydawcę, które być może zachęcą Cię do zakupu na www.empik.com Uporządkuj swój umysł. Jak pozbyć się negatywnych myśli, odnaleźć spokój i szczęście PDF czeka na Twój zakup, a jeśli jesteś autorem dzieła, możesz wgrać skróconą wersję utworu w celach promocyjnych.

Czy nie masz czasami dość swojego wewnętrznego monologu? Nic nie potrafi dobić skuteczniej niż nieuporządkowany umysł pełen negatywnych myśli. Niepokoi Cię sprawami, na które nie masz większego wpływu, przypomina o przykrych obowiązkach, uparcie wypomina błędy i potknięcia. Co więcej, natłok takich natrętnych myśli potrafi wprowadzić w Twojej głowie trudny do opanowania chaos. Nieustanny wewnętrzny dialog odwraca uwagę od tego, co dzieje się dookoła, tu i teraz. Sprawia, że przegapiasz cenne doświadczenia, i odbiera radość z pięknych chwil. Na szczęście można przynajmniej częściowo nad tym zapanować i zaprowadzić porządek we własnej głowie. W tej książce znajdziesz szereg wskazówek, wyjaśnień i ciekawych ćwiczeń samoświadomości, które pozwolą Ci na nabycie pożytecznych nawyków. Uspokoisz złe myśli, wytrenujesz swoją uważność i zaczniesz cieszyć się wewnętrznym spokojem i szczęściem. Zyskasz jasność myślenia, dzięki której łatwiej ustalisz priorytety i uświadomisz sobie, czego pragniesz od życia. Przygotuj się jednak na to, że oczyszczanie umysłu i ćwiczenie uważności przypomina sprzątanie domu: potrzebna jest systematyczność. Warto więc wprowadzić ćwiczenia do codziennej praktyki. Dzięki tej książce nie będzie to jednak trudne zadanie! Dowiedz się, jak: powstają negatywne, natrętne myśli i jak je przeformułować, naprawić lub zerwać złe relacje, nauczyć się medytować i wykonywać ćwiczenia oddechowe, uporządkować swoje otoczenie, doprecyzować życiowe cele i skutecznie do nich dążyć.

Dodatkowe informacje
Tytuł Uporządkuj swój umysł. Jak pozbyć się negatywnych myśli, odnaleźć spokój i szczęście
Autor: Scott Steve, Davenport Barrie
Nazwa Pliku: Uporządkuj swój umysł. Jak pozbyć się negatywnych myśli, odnaleźć spokój i szczęście Ebook PDF
Język wydania: polski
Ilość stron:
Tłumacz: Cieślak Piotr
Wydawnictwo: Sensus
Rok wydania: 2018
Data premiery: 2018-07-04

Ebook Uporządkuj swój umysł. Jak pozbyć się negatywnych myśli, odnaleźć spokój i szczęście PDF podgląd książki:

Przykro nam, tego ebooka jeszcze u nas nie ma. Na wielu stronach zobaczysz jedynie opis, detale i recenzje ebooka z linkiem do sklepu www.empik.com Dlaczego? Niektóre ebooki nie posiadają opcji podglądu pierwszych stron utworu, ponieważ autor nie życzy sobie rozpowszechniania treści.

 Wgraj początek swojej książki w PDF


 


 

To tylko tagi:
Uporządkuj swój umysł. Jak pozbyć się negatywnych myśli, odnaleźć spokój i szczęście pdf online
Uporządkuj swój umysł. Jak pozbyć się negatywnych myśli, odnaleźć spokój i szczęście free download
Uporządkuj swój umysł. Jak pozbyć się negatywnych myśli, odnaleźć spokój i szczęście pdf do pobrania
Uporządkuj swój umysł. Jak pozbyć się negatywnych myśli, odnaleźć spokój i szczęście ebook za darmo
Uporządkuj swój umysł. Jak pozbyć się negatywnych myśli, odnaleźć spokój i szczęście pobierz za darmo

DOSTĘP 24/H

POBIERAJ EBOOKI O DOWOLNEJ PORZE
 

ZA DARMO

BEZ PŁATNOŚCI/ANKIET
 

UPLOAD

Dodaj własny dokument i pozwól pobierać go innym