Vademecum jeszcze lepszego menedżera Ebook PDF

CENA: FREE
Ebook download

Vademecum jeszcze lepszego menedżera Ebook kup teraz lub sprawdź opis, recenzje oraz datale. Przeczytaj podgląd czyli pierwsze strony utworu dodane przez autora lub wydawcę, które być może zachęcą Cię do zakupu na www.empik.com Vademecum jeszcze lepszego menedżera PDF czeka na Twój zakup, a jeśli jesteś autorem dzieła, możesz wgrać skróconą wersję utworu w celach promocyjnych.

Nieoceniony podręcznik zarówno dla osób już sprawujących funkcje kierownicze, jak i dla przyszłych menedżerów. We współczesnym, dynamicznie zmieniającym się świecie na barkach menedżerów spoczywa ogromny ciężar obowiązków. Vademecum jeszcze lepszego menedżera jest zbiorem praktycznych porad zarówno dla osób już pełniących funkcje kierownicze, jak i tych, którym dopiero marzy się awans. To doskonały przewodnik, z którego dowiesz się m.in., jak: organizować pracę zespołów i delegować zadania, radzić sobie z trudnymi ludźmi i w sytuacjach konfliktowych, sporządzać budżety i plany biznesowe oraz przedstawiać je szefom tak, by zyskać ich akceptację, kierować sobą i własnym rozwojem. Oprócz cennych wskazówek Vademecum zawiera również studia przypadków zaczerpniętych z codziennego życia menedżerów, które są bogatym źródłem praktycznych informacji.

Dodatkowe informacje
Tytuł Vademecum jeszcze lepszego menedżera
Autor: Armstrong Michael
Nazwa Pliku: Vademecum jeszcze lepszego menedżera Ebook PDF
Język wydania: polski
Ilość stron:
Tłumacz: Justyna Marlena
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rebis
Rok wydania: 2018
Data premiery: 2018-09-13

Ebook Vademecum jeszcze lepszego menedżera PDF podgląd książki:

Przykro nam, tego ebooka jeszcze u nas nie ma. Na wielu stronach zobaczysz jedynie opis, detale i recenzje ebooka z linkiem do sklepu www.empik.com Dlaczego? Niektóre ebooki nie posiadają opcji podglądu pierwszych stron utworu, ponieważ autor nie życzy sobie rozpowszechniania treści.

 



Wgraj początek swojej książki w PDF


 


 

To tylko tagi:
Vademecum jeszcze lepszego menedżera pdf online
Vademecum jeszcze lepszego menedżera free download
Vademecum jeszcze lepszego menedżera pdf do pobrania
Vademecum jeszcze lepszego menedżera ebook za darmo
Vademecum jeszcze lepszego menedżera pobierz za darmo

DOSTĘP 24/H

POBIERAJ EBOOKI O DOWOLNEJ PORZE
 

ZA DARMO

BEZ PŁATNOŚCI/ANKIET
 

UPLOAD

Dodaj własny dokument i pozwól pobierać go innym