Z najlepszymi życzeniami śmierci Ebook PDF

CENA: FREE
Ebook download

Z najlepszymi życzeniami śmierci Ebook kup teraz lub sprawdź opis, recenzje oraz datale. Przeczytaj podgląd czyli pierwsze strony utworu dodane przez autora lub wydawcę, które być może zachęcą Cię do zakupu na www.empik.com Z najlepszymi życzeniami śmierci PDF czeka na Twój zakup, a jeśli jesteś autorem dzieła, możesz wgrać skróconą wersję utworu w celach promocyjnych.

Zwykłe życie. Niezwykła śmierć. Margaret Parsons – dbająca o męża i swój ukochany ogród gospodyni domowa ze spokojnego miasteczka Kingsmarkham – nie wyróżnia się absolutnie niczym szczególnym. Jednak z jakiegoś powodu zostaje ona brutalnie zamordowana, a jej zwłoki porzucone w pobliskim lesie. Nie mając żadnych sensownych wskazówek i wiedząc o życiu ofiary tylko tyle, że było nudne, nadinspektor Wexford rozpoczyna śledztwo, w wyniku którego odkrywa mroczną tajemnicę Margaret – kolekcję rzadkich książek, z których każda ma dedykację napisaną przez kochanka podpisującego się jako „Doon”. W miarę rozwoju postępowania Wexford zagłębia się w przeszłość zarówno Margaret Parsons, jak i całej lokalnej społeczności. Kim jest tajemniczy Doon? I czy w odpowiedzi na to pytanie kryje się rozwiązanie pierwszej sprawy kryminalnej Wexforda? "Ruth Rendell to prawdopodobnie najlepsza autorka kryminałów na świecie!" Ian Rankin

Dodatkowe informacje
Tytuł Z najlepszymi życzeniami śmierci
Autor: Rendell Ruth
Nazwa Pliku: Z najlepszymi życzeniami śmierci Ebook PDF
Język wydania: polski
Ilość stron:
Tłumacz: Plisenko Martyna
Wydawnictwo: Wydawnictwo Replika
Rok wydania: 2018
Data premiery: 2018-07-14

Ebook Z najlepszymi życzeniami śmierci PDF podgląd książki:

Przykro nam, tego ebooka jeszcze u nas nie ma. Na wielu stronach zobaczysz jedynie opis, detale i recenzje ebooka z linkiem do sklepu www.empik.com Dlaczego? Niektóre ebooki nie posiadają opcji podglądu pierwszych stron utworu, ponieważ autor nie życzy sobie rozpowszechniania treści.

 Wgraj początek swojej książki w PDF


 


 

To tylko tagi:
Z najlepszymi życzeniami śmierci pdf online
Z najlepszymi życzeniami śmierci free download
Z najlepszymi życzeniami śmierci pdf do pobrania
Z najlepszymi życzeniami śmierci ebook za darmo
Z najlepszymi życzeniami śmierci pobierz za darmo

DOSTĘP 24/H

POBIERAJ EBOOKI O DOWOLNEJ PORZE
 

ZA DARMO

BEZ PŁATNOŚCI/ANKIET
 

UPLOAD

Dodaj własny dokument i pozwól pobierać go innym