Życie szczęśliwe. Saga Pokolenia końca świata. Tom 1 Ebook PDF

Życie szczęśliwe. Saga Pokolenia końca świata. Tom 1 Ebook kup teraz lub sprawdź opis, recenzje oraz datale. Przeczytaj podgląd czyli pierwsze strony utworu dodane przez autora lub wydawcę, które być może zachęcą Cię do zakupu na www.empik.com Życie szczęśliwe. Saga Pokolenia końca świata. Tom 1 PDF czeka na Twój zakup, a jeśli jesteś autorem dzieła, możesz wgrać skróconą wersję utworu w celach promocyjnych.

Przejmujący portret pokolenia, wchodzącego w dorosłość u progu nowego tysiąclecia. Bohaterowie - mieszkańcy Warszawy, uzależnieni od sukcesu i komfortu. Złaknieni bliskości - rozpaczliwie przed nią uciekają, uwikłani w sieć nieprawdopodobnych wydarzeń – stają na krawędzi, przekraczają granice i przewartościowują swoje życie na nowo. Paweł jest prawnikiem, prowadzi kancelarię, dba o rodzinę, jest dobry i prawy. Piękna pianistka zmienia jego priorytety i bieg uporządkowanego życia. Kiedy jego żona Marta znajduje w szafie męża kosztowną bransoletkę jest przekonana, że właśnie taki prezent dostanie na czterdzieste urodziny. Niestety nic nie jest takie jak się pozornie wydaje, a poukładane życie dwojga ludzi zupełnie niespodziewanie zamienia się w kryminalną historię. Wydarzenia powieści tworzą uzupełniającą się historię, opowiedzianą z perspektywy trojga bohaterów: Pawła, Marty (jego żony), Ewy (pianistki i kochanki Pawła).

Dodatkowe informacje
Tytuł Życie szczęśliwe. Saga Pokolenia końca świata. Tom 1
Autor: Błeszyńska Katarzyna
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Świat Książki
Rok wydania: 2019
Data premiery: 2019-03-14

Ebook Życie szczęśliwe. Saga Pokolenia końca świata. Tom 1 PDF podgląd książki:

Przykro nam, tego ebooka jeszcze u nas nie ma. Na wielu stronach zobaczysz jedynie opis, detale i recenzje ebooka z linkiem do sklepu www.empik.com Dlaczego? Niektóre ebooki nie posiadają opcji podglądu pierwszych stron utworu, ponieważ autor nie życzy sobie rozpowszechniania treści.

 Wgraj początek swojej książki w PDF


 


 

To tylko tagi:
Życie szczęśliwe. Saga Pokolenia końca świata. Tom 1 pdf ebook
Życie szczęśliwe. Saga Pokolenia końca świata. Tom 1 ebook darmowy
Życie szczęśliwe. Saga Pokolenia końca świata. Tom 1 pdf pobierz
Życie szczęśliwe. Saga Pokolenia końca świata. Tom 1 książka online
Życie szczęśliwe. Saga Pokolenia końca świata. Tom 1 doc czytaj

DOSTĘP 24/H

POBIERAJ EBOOKI O DOWOLNEJ PORZE
 

ZA DARMO

BEZ PŁATNOŚCI/ANKIET
 

UPLOAD

Dodaj własny dokument i pozwól pobierać go innym