Parę słów o pdf-ebook.pl

About us

PDF-Ebook.pl jest darmowym serwisem www umożliwiającym autorom i wydawcom publikowanie pierwszych stron swoich utworów w celach promocyjnych, a także ułatwiającym wyszukiwanie i pobieranie dokumentów, opracowań oraz plików wgranych przez użytkowników. Przy niektórych książkach zobaczysz podgląd, czyli kilka pierwszych stron utworu mających na celu zachęcenie potencjalnych klientów do zakupu dzieła w księgarni internetowej empik.com, oprócz tego czytaj recenzje, sprawdź ocenę, komentarze, detale i okładkę. Wiele tytułów wciąż nie ma aktywnej opcji podglądu, a pozostałe strony w serwisie oferują dokumenty wgrane przez użytkowników, które możesz pobierać za darmo bez rejestracji lub czytać online. Wśród nich znajdziesz zapewne kilka swoich ulubionych książek.

Podczas wgrywania własnych ebooków na nasz serwer należy podać tytuł dzieła oraz krótki opis. Nie dotyczy to przypadków gdy użytkownik chce dodać dodatkowy plik do strony z ebookiem, która już istnieje.

Jeśli zauważyłeś w serwisie dokument lub książkę a jesteś jej wydawcą/autorem i uważasz, że złamane zostały prawa autorskie, napisz do nas wiadomość na adres email [email protected] a my niezwłocznie usuniemy zakazany plik. Zazwyczaj rozpatrujemy skargi w ciągu doby. Nie ponosimy odpowiedzialności za pliki wgrane przez użytkowników, ponieważ nie sposób ich wszystkich kontrolować. Istnieje możliwość oceniania poszczególnych plików PDF do pobrania, odwiedzający powinien więc sugerować się ilością pozytywnych i negatywnych głosów przy każdym pliku. Oprócz tego nasze skrypty wyświetlą transkrypt, czyli 20 pierwszych stron każdego wgranego ebooka, dzięki czemu można jeszcze przed pobraniem ocenić czy to właściwy ebook.

Bezpieczeństwo: Mimo wszystko zalecamy używanie oprogramowania antywirusowego i przeskanowanie pliku przed pobraniem! Niektóre wirusy mają z pozoru rozszerzenie .pdf jednak po pobraniu mogą zainfekować urządzenie użytkownika. Z racji ogromnych ilości ebooków wrzucanych na nasz serwer każdego dnia może zdarzyć sięsytuacja, że nie zdążymy w porę usunąć złośliwego pliku który ktoś wrzuci, więc w razie czego zalecamy ostrożność.

Zauważyłeś błędy na naszej stronie? Chciałbyś o coś spytać? Masz wskazówkę? Skontaktuj się z nami!

Pozdrawiamy,

Ekipa pdf-ebook.pl

DOSTĘP 24/H

POBIERAJ EBOOKI O DOWOLNEJ PORZE
 

ZA DARMO

BEZ PŁATNOŚCI/ANKIET
 

UPLOAD

Dodaj własny dokument i pozwól pobierać go innym