Pytania i odpowiedzi

PDF-Ebook.pl posiada 2 typy stron: promocyjne i oferujące bezpośrednie pobieranie bądź czytanie online dokumentu. Pierwszy typ pozwala Ci na zakup książki, sprawdzenie detali, opisu, recenzji, galerii, a także w nielicznych przypadkach na ujrzenie podglądu, tj. pierwszych stron dzieła, która mają na celu zachęcić Cię do zakupu danej książki. Dzieje się tak gdy autor lub dystrybutor zdecydował się wgrać skróconą wersję utworu w celach promocyjnych. Natomiast strony oferujące pobieranie dokumentów zostały tworzą użytkownicy serwisu pdf-x.pl podczas wgrywania plików w formacie PDF. Na takich stronach możesz za darmo bez rejestracji pobrać dokument, notatki czy streszczenia i czytać na stronie online.
Kliknij "dodaj ebooka" powyżej - możesz wgrać całkiem nowy dokument (dodaj tytuł i krótki opis przy uploadzie) lub ebooka który istnieje już w naszej bazie, aby to zrobić wyszukaj go i użyj opcji uploadu pod opisem danego ebooka. Pamiętaj że od tej chwili godzisz się na to, aby parę stron Twojej książki było umieszczone w naszym serwisie i udostępnione publiczniedo wglądu dla wszystkich odwiedzających, czyli potencjalnych klientów.
Dokumenty dodane przez użytkowników może pobrać każdy odwiedzający, bez rejestracji ani płatności. Jeśli masz problem z uploadem PDF, skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub napisz email. Serwis pozwala na wyszukiwanie i pobieranie ebooków w formacie PDF za darmo na dowolne urządzenie. Uwaga: w naszym serwisie możesz wgrać własny dokument i udostępnić go innym odwiedzającym. Pobierz Ebook w PDF za darmo bez limitów i ukrytych opłat! Zanim pobierzesz ebooka, możesz przeczytać opis dzieła, recenzje, dodatkowe informacje oraz transkrypt, czyli 20 pierwszych stron mających na celu zachęcić do zakupu/pobrania danego ebooka.
Z uwagi na to, że urządzenia mobilne stają się coraz bardziej popularne zamiarzamy wkrótce wprowadzić obsługę plików na Kindle, ale póki co obowiązuje stary i popularny format .pdf.
W przypadku gdy zauważysz w naszym serwisie ebooka który narusza Twoje prawa autorskie do danego materiału i nie życzysz sobie rozpowszechniania go, skontakuj się z nami ([email protected]). W liście zawrzyj tytuł lub link do wybranego tytułu a my w ciągu 24 godzin usuniemy treści naruszające prawa autorskie.
Na wielu stronach zobaczysz jedynie opis, detale i recenzje ebooka z linkiem do sklepu www.empik.com Dlaczego? Wiele książek nie posiada dodanego podglądu, w takich przypadkach jesteś w stanie jedynie podążyć za linkiem i zakupić daną książkę w sklepie www.empik.com. Pobierać możesz tylko i wyłącznie legalne dokumenty wgrane przez użytkowników, tzw. darmowe ebooki.
Nie, to co możesz zobaczyć pod przyciskami pobierania ebooka to transkrypt - 20 pierwszych stron danego dzieła mających na celu zachęcić czytelnika do zakupu/pobrania.

DOSTĘP 24/H

POBIERAJ EBOOKI O DOWOLNEJ PORZE
 

ZA DARMO

BEZ PŁATNOŚCI/ANKIET
 

UPLOAD

Dodaj własny dokument i pozwól pobierać go innym